0
DIÁR ALEBO NOTES? KOLEKCIA 2022 PO DRUHÝ RAZ.

Možno sa ešte pamätáte, že sme v minulom článku dali priestor predovšetkým kalendárom. V tom dnešnom sa pozrieme na zúbok skupine nemenej zaujímavej. Ako asi tušíte z nadpisu, reč bude tentoraz o diároch a notesoch. A kde vlastne začať?

Čítať viacdoprava 25. 08. 2021
NAŠE KALENDÁRE OPÄŤ BODUJÚ

Rok sa s rokom zišiel a nedávno prebehlo obľúbené vyhlasovanie prestížnej súťaže NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2021.  A dôvod na radosť máme aj tentoraz! Krásne ceny si totiž tento rok odniesli hneď štyri naše kalendáre, čím sme nadviazali na dlhoročnú tradíciu úspechov.

Čítať viacdoprava 01. 07. 2021
ORIGINÁLNA, SVOJSKÁ A HRAVÁ. KOLEKCIA 2022 JE TU!

Plno noviniek, ale aj starí známi. Tak by sa dala tentoraz charakterizovať naša nová kolekcia kalendárov a diárov na nadchádzajúci rok 2022. Ako zvyčajne, začneme pri novinkách. Medzi nástenné ozdoby vašich kancelárií, obývačiek či chodieb sme zaradili pestrofarebný kalendár Lapač snov, minimalisti určite ocenia novinku Snová krajina a zapálení cestovatelia zas České a slovenské kúpele a Krajinu, ktorú u nás teraz zoženiete hneď vo dvoch veľkostiach. Zástupcom na poli šteklivejších kalendárov je v tejto kolekcii titul Girls and carps. A ženy si prídu na svoje naopak s decentným nástenným kalendárom Muži.

Čítať viacdoprava 27. 05. 2021
INVENTÚRA SKLADU

Vážení zákazníci,

Čítať viacdoprava 03. 03. 2021
AJ TENTO ROK POMÁHAME S TERIBEAROM

Pozdravujeme všetkých kamarátov a pomocníkov červeného medveďa TERIBEARA. U nás v PRESCO GROUP sa myšlienka pomoci znevýhodneným deťom zakorenila už pred 10 rokmi a ostalo to v nás dodnes.

Čítať viacdoprava 02. 09. 2020
NAJKRAJŠIE KALENDÁRE SLOVENSKA

Dobrých správ nie je nikdy dosť, a preto sa vám dnes pochválime. Aj tento rok sme s našimi kalendármi zabodovali v prestížnej súťaži NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2020. A to hneď štyrikrát!

Čítať viacdoprava 26. 06. 2020