0
DRÁČIK ZOG A PRINCEZNÁ REBELKA

Nakladateľstvo PRESCO GROUP vydalo pod značkou ELLA & MAX modernú rozprávkovú knižku o dráčikovi Zogovi a princeznej Elle. Ale nenechajte sa pomýliť, toto nie  je knižka o drakovi, ktorý čaká na to, kým mu princ odsekne hlavu a princezná nie je načačkaná fiflena v prepychových šatách, ktorá čaká na ženícha v kúte.

Číst vícedoprava 01. 02. 2018
PF 2018

Pokojné, ničím nerušené prežitie vianočných sviatkov a nový rok plný pohody

Vám praje PRESCO TEAM

 

Číst vícedoprava 22. 12. 2017
STRETNUTIE S DAROU A PREDSTAVENIE DIÁRA

Všetci fanúšikovia si určite radi zaspomínajú na jedinečné stretnutie s divou a módnou ikonou Darou Rolins, ktoré sa uskutočnilo v pondelok, 18.09.2017, v kníhkupectve Panta Rhei Poštová, kde sme predstavili nový diár ROK PODĽA DARY na rok 2018.

Číst vícedoprava 12. 10. 2017
DARA ROLINS PREDSTAVI SVOJ DIÁR - ROK PODĽA DARY

Už teraz sa môžete tešiť na príjemné stretnutie so známou speváčkou Darou Rolins, ktorá predstaví svoj diár na rok 2018 pod názvom Rok podľa Dary.

Číst vícedoprava 21. 09. 2017
5 OTÁZOK PRE MICHAELA SCHLAIPFERA

Zaujala vás naša posledná kuchárska kniha? Chcete viac spoznať jej autora a dozvedieť sa, prečo si zvolil práve knedle ako ústrednú tému svojej prvej kuchárskej knihy? Ak áno, určite si prečítajte rozhovor s týmto mladým nemeckým kuchárom!

Číst vícedoprava 18. 07. 2017
AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ ŠKOLSKÚ AKTOVKU?

Nástup do školy je pre každého malého školáka veľkou udalosťou, a ak máte doma jedného i vy, je pre vás výber aktovky a ďalších školských pomôcok témou číslo jeden. Ako správne vybrať? Ako sa zorientovať v širokej ponuke na trhu? Ktoré kritériá sú pri výbere zásadné? Pre svoje dieťa chceme len to najlepšie, berieme do úvahy, aby sa školákovi aktovka páčila, ale predovšetkým aby spĺňala všetky predpoklady a normy na každodenné používanie zo zdravotného hľadiska. Okrem farby a motívu na aktovke či batohu musíme vyberať aj podľa hmotnosti, ergonómie, nastaviteľnosti popruhov, aby nemohlo dôjsť k nesprávnemu vývoju detskej chrbtice, ktorý by mohol vyústiť do bolesti chrbta, hlavy, únavy alebo závažnejších problémov. Výber aktovky by sa nemal podceňovať, pretože ju bude váš školák nosiť päť dní v týždni. Máme pre vás pár rád a tipov, ako pri výbere postupovať.

Číst vícedoprava 13. 06. 2017

Newsletter

Novinky a akciové ponuky len do vašej schránky!