0
PF 2019

Pokojné prežitie vianočných sviatkov a veľa úspechov v novom roku 2019 Vám praje

Čítať viacdoprava 24. 12. 2018
VÍŤAZÍ TEN, KTO SA NEBOJÍ BYŤ VÝNIMOČNÝ!

Svoje by o tom mohli rozprávať hrdinovia knihy Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční, ktorú tento rok v lete vydalo nakladateľstvo PRESCO GROUP, a. s. Knižka sa u nás okamžite stala bestsellerom, rovnako ako na mnohých zahraničných trhoch. Jej úspech bol teraz korunovaný ocenením v prestížnej súťaži Specsavers National Book Awards, kde titul vyhral prvú cenu v kategórii Detská kniha roka 2018. Autor Ben Brooks sa tak zaradil k takým legendám, ako sú J. K. Rowlingová so svojím Harrym Potterom alebo David Williams s populárnou sériou humorných príbehov.

Čítať viacdoprava 13. 12. 2018
5 OTÁZOK PRE Janu LeBlanc

Autorské duo Jana LeBlanc a Martina Pavlová vytvorilo zápisník, vďaka ktorému už nezabudnete na žiadnu prečítanú knihu. Je to tak! A verte, že ony sú tie najpovolanejšie. Knihy milujú a vďaka bohatým čitateľským skúsenostiam pravých knihomoliek prinášajú cenné rady a tipy, ako si z knihy zapamätať čo najviac. Do ruky sa vám tak dostane štýlový čitateľský denník, ktorý zaznamená všetky vaše myšlienky a dojmy. Nemáte čas čítať? Aj na to autorky mysleli a prinášajú návod, ako prečítať aspoň jednu knihu týždenne.
 

Čítať viacdoprava 07. 09. 2018
PREDSTAVENIE LIMITOVANEJ KOLEKCIE S DAROU

Už túto sobotu 25. 8. 2018 vás srdečne pozývame na stretnutie s Darou Rolins. Kde? V Bratislave. V nákupnom centre Aupark predstaví Dara svoju limitovanú kolekciu školských produktov, ktorú pre značku BAAGL navrhla s dcérou Laurou. Dozviete sa, prečo sa celá kolekcia volá DARA & LOLA PRAY FOR LOVE, aká je Laura návrhárka alebo ako si spomína Dara na základnú školu. Príďte, môžete si produkty zakúpiť, nechať podpísať, vyfotiť sa s Darou, alebo získať podpísanú kartičku.

A pozor! 30 prvých zákazníkov, ktorí si aktovku Lola alebo batoh Dara zakúpia, získajú podpisané CD ETC.

Začiatok akcie: 14.00 ŠEVT centrálna zóna – prízemie

Tešíme sa na vás!

Čítať viacdoprava 24. 08. 2018
ZÁPISNÍK MILOVNICE KNIH

Vychádza zápisník, vďaka ktorému nezabudnete na žiadnu prečítanú knihu.

Čítať viacdoprava 06. 08. 2018
FÉNIX CONTENT MARKETING 2018

Vo štvrtok, 24. mája 2018, sa uskutočnil slávnostný galavečer 5. ročníka súťaže FÉNIX CONTENT MARKETING. Ide o súťaž, ktorá oceňuje najlepšie počiny firiem z pohľadu obsahu, poctivej práce a vyjadrenej kreativity prihlasovateľov. Kladie dôraz na inovatívnosť, efektivitu a kvalitu spracovania.

Čítať viacdoprava 25. 05. 2018

Newsletter

Novinky a akciové ponuky len do vašej schránky!