0
VYDAJTE SA S NAMI ZA NAJVÄČŠÍM DOBRODRUŽSTVOM TOHTO ROKA!

Animovaný film podľa našej knižnej predlohy - Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške uvidíte od 31. 5. 2018 v slovenských kinách. Tešiť sa môžete na napínavé a vzrušujúce dobrodružstvo, preto si tento nový „animák“ nenechajte ujsť.

Čítať viacdoprava 21. 05. 2018
NAJKRAJŠÍ KALENDÁR SLOVENSKA 2018

Veľmi sa tešíme, že aj v tomto ročníku súťaže o Najkrajší kalendár Slovenska 2018 boli naše kalendáre úspešné a získali hneď niekoľko ocenení.

Čítať viacdoprava 25. 04. 2018
VESELÚ VEĽKÚ NOC

Krásne prežitie veľkonočných sviatkov a bohatú výslužku Vám

praje PRESCO TEAM

Čítať viacdoprava 29. 03. 2018
5 OTÁZOK PRE ADOLFA ZIKU

Miloš Forman, Jaromír Jágr, Aňa Geislerová, Václav Havel, Alena Šeredová, … tieto a mnoho ďalších osobností z oblasti kultúrneho a spoločenského života nájdete v novej knihe Adolfa Ziku. Tento významný fotograf a filmový dokumentarista venoval knihu portrétnej fotografii a zachytil ako české, tak aj zahraničné osobnosti, ktoré ho zaujali na jeho cestách. Autor tak vytvoril výnimočnú knihu. Tešili sme sa na odpovede na našich päť otázok.

Čítať viacdoprava 28. 03. 2018
VELKÁ KNÍŽKA FARMA PRO MALÉ VYPRAVĚČE

Nakladateľstvo PRESCO GROUP vydalo pod značkou ELLA & MAX veľkoformátovú obrázkovú knihu Velká knížka FARMA pro malé vypravěče. Je o rodine Sedláčkovcov z farmy pod lesom, kde je živo celý rok! Sedláčkovci, to sú babička, dedko, mamička, otecko, ale hlavne malí neposedníci Ella a Max. Spoločne sa starajú o zvieratá a rastliny a tiež o dom, stajne, chlieviky, kurníky, králikárne, rybník, záhrady, lúky, polia, lesy, sad. Nespočítateľné množstvo situácií na úžasných ilustráciách Libora Drobného donúti deti ukazovať, rozprávať, popisovať, vyjadrovať sa, nachádzať slová. Vôbec nevadí, že ešte nevedia čítať písmenká. Knižka je vhodná pre deti od 3 rokov na rozvoj slovnej zásoby a vzájomnej komunikácie.

Čítať viacdoprava 27. 03. 2018
DRÁČIK ZOG A PRINCEZNÁ REBELKA

Nakladateľstvo PRESCO GROUP vydalo pod značkou ELLA & MAX modernú rozprávkovú knižku o dráčikovi Zogovi a princeznej Elle. Ale nenechajte sa pomýliť, toto nie  je knižka o drakovi, ktorý čaká na to, kým mu princ odsekne hlavu a princezná nie je načačkaná fiflena v prepychových šatách, ktorá čaká na ženícha v kúte.

Čítať viacdoprava 01. 02. 2018

Newsletter

Novinky a akciové ponuky len do vašej schránky!