0
KALENDÁR ROKA 2019 V ČESKEJ REPUBLIKE

„Nástenný kalendár z interiéru nikdy nezmizne“ je ústredným mottom súťaže Kalendár roka, ktorá sa každoročne koná v ČR. Cieľom tejto súťaže je podporiť kreativitu, tlačovú a grafickú úroveň kalendárov a upozorniť na novátorské počiny v tejto oblasti. Členmi poroty sú odborníci z oblasti polygrafie, fotografie, grafického dizajnu, typografie a marketingu. Cenu preto môžu získať naozaj len tí najlepší, ktorých kalendáre splnia všetky náročné kritériá.

Čítať viacdoprava 14. 02. 2019
INVENTÚRA CENTRÁLNEHO SKLADU

Vážení zákazníci, v dňoch 12.02.2019 – 15.02.2019 prebehne inventúra nášho centrálneho skladu. V tomto čase nebudeme vydávať tovar ani prijímať vratky. Prevádzka skladu bude obnovená v pondelok 18.02.2019.

Čítať viacdoprava 06. 02. 2019
PF 2019

Pokojné prežitie vianočných sviatkov a veľa úspechov v novom roku 2019 Vám praje

Čítať viacdoprava 24. 12. 2018
VÍŤAZÍ TEN, KTO SA NEBOJÍ BYŤ VÝNIMOČNÝ!

Svoje by o tom mohli rozprávať hrdinovia knihy Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční, ktorú tento rok v lete vydalo nakladateľstvo PRESCO GROUP, a. s. Knižka sa u nás okamžite stala bestsellerom, rovnako ako na mnohých zahraničných trhoch. Jej úspech bol teraz korunovaný ocenením v prestížnej súťaži Specsavers National Book Awards, kde titul vyhral prvú cenu v kategórii Detská kniha roka 2018. Autor Ben Brooks sa tak zaradil k takým legendám, ako sú J. K. Rowlingová so svojím Harrym Potterom alebo David Williams s populárnou sériou humorných príbehov.

Čítať viacdoprava 13. 12. 2018
5 OTÁZOK PRE Janu LeBlanc

Autorské duo Jana LeBlanc a Martina Pavlová vytvorilo zápisník, vďaka ktorému už nezabudnete na žiadnu prečítanú knihu. Je to tak! A verte, že ony sú tie najpovolanejšie. Knihy milujú a vďaka bohatým čitateľským skúsenostiam pravých knihomoliek prinášajú cenné rady a tipy, ako si z knihy zapamätať čo najviac. Do ruky sa vám tak dostane štýlový čitateľský denník, ktorý zaznamená všetky vaše myšlienky a dojmy. Nemáte čas čítať? Aj na to autorky mysleli a prinášajú návod, ako prečítať aspoň jednu knihu týždenne.
 

Čítať viacdoprava 07. 09. 2018
PREDSTAVENIE LIMITOVANEJ KOLEKCIE S DAROU

Už túto sobotu 25. 8. 2018 vás srdečne pozývame na stretnutie s Darou Rolins. Kde? V Bratislave. V nákupnom centre Aupark predstaví Dara svoju limitovanú kolekciu školských produktov, ktorú pre značku BAAGL navrhla s dcérou Laurou. Dozviete sa, prečo sa celá kolekcia volá DARA & LOLA PRAY FOR LOVE, aká je Laura návrhárka alebo ako si spomína Dara na základnú školu. Príďte, môžete si produkty zakúpiť, nechať podpísať, vyfotiť sa s Darou, alebo získať podpísanú kartičku.

A pozor! 30 prvých zákazníkov, ktorí si aktovku Lola alebo batoh Dara zakúpia, získajú podpisané CD ETC.

Začiatok akcie: 14.00 ŠEVT centrálna zóna – prízemie

Tešíme sa na vás!

Čítať viacdoprava 24. 08. 2018

Newsletter

Novinky a akciové ponuky len do vašej schránky!