0
DO TRETICE VŠETKO DOBRÉ
25. 03. 2022

O našej obľúbenej súťaži KALENDÁR ROKA sme toho na tomto blogu napísali už veľa. Určite vás preto neprekvapí, že sa o nej zmienime aj tento rok. Náš kalendár Teribear sa totiž opäť zaradil medzi elitu tuzemského trhu. A my z toho máme znovu veľkú radosť.

Oslavujeme už totiž tretí rok za sebou! V aktuálnom ročníku, príznačne nazvanom Kalendár Roka 2022, tentoraz zabodoval náš Rodinný kalendár Teribear. Spolupráca s Nadáciou Terezy Maxovej deťom je pre nás už veľmi dlho srdcovou záležitosťou a o to väčšie potešenie máme z udelenej ceny, ktorá nám navyše krásne farebne ladí so zvyškom zbierky.

Samotný kalendár je ideálnou voľbou pre všetkých, pre ktorých je rodina na prvom mieste. Zorganizovať všetky rodinné aktivity nikdy nebolo ľahšie. Kalendár obsahuje české kalendárium a samostatný plánovač aktivít až pre päť členov domácnosti. A kúpou produktu, samozrejme, podporíte Nadáciu Terezy Maxovej deťom.

Tento kalendár sa každoročne teší veľkej obľube a býva väčšinou vypredaný hneď po jeho vydaní. Šancu uloviť ho, dostanete opäť na jeseň tohto roka. Tak ju nezmeškajte.