0
DIÁR ALEBO NOTES? KOLEKCIA 2022 PO DRUHÝ RAZ.
25. 08. 2021

Možno sa ešte pamätáte, že sme v minulom článku dali priestor predovšetkým kalendárom. V tom dnešnom sa pozrieme na zúbok skupine nemenej zaujímavej. Ako asi tušíte z nadpisu, reč bude tentoraz o diároch a notesoch. A kde vlastne začať?

Začnime rokmi preverenými plánovacími diármi. V našej ponuke stále nájdete obľúbené rady ako Balacron, Capys, Cambio, Aprint, Twill, či Dakar. Tieto, prevažne jednofarebné praktické diáre, vám budú vernými pomocníkmi doma aj na poradách a zoženiete ich u nás v troch rôznych veľkostiach. Požadovaný komfort zabezpečí prehľadné kalendárium, miesto na osobné údaje, ročný plánovací kalendár 2022-2023 a taktiež rozšírený zoznam českých mien. Pre odvážnejších zákazníkov naopak odporúčame pestrofarebnejšie série, ako sú Vivella Fun, Dado, Avilla, či neprehliadnuteľné Cambio Fun. Za špeciálnu zmienku určite stojí diár Vivella Fun Vlk s povrchom imitujúcim kožu.

Minimalistov zas určite zaujmú vreckové a plánovacie diáre v praktickom formáte s mesačným kalendáriom. V novej kolekcii ich nájdete v šiestich rôznych dizajnoch. A samozrejmosťou sú aj rovnaké diáre v češtine.

Ak chcete diár používať hneď teraz, tak svoju pozornosť zamerajte na naše Petito diáre s 18 mesačným kalendáriom. Ponúkame ich v ôsmych luxusných dizajnoch. Školáci ocenia užitočné školské diáre s ťahákmi a pevnou knižnou väzbou s kalendáriom od septembra do decembra nasledujúceho roka.

A medzi našimi notesmi nájdete jednu neprehliadnuteľnú novinku. Notesy Hardy patria medzi špičku na trhu a okrem miesta na vaše poznámky zaujmú inovatívnou kapsou na zips. Medzi notesmi s gumičkou nesmieme opomenúť tie so zamatovým povrchom, ktoré sú príjemné ako do ruky, tak na pohľad.

Ak zháňate niečo naozaj unikátne, máme pre vás aj tento rok pár špecialitiek. Luxusný nedatovaný plánovač šťastia asi nemusíme dlho predstavovať. Čo predstavíme ale veľmi radi, je nový Zábavný kalendár Kateřiny Winterovej. Známa moderátorka sa v ňom opäť vracia so zaujímavými textami a krásnymi ilustráciami. Zaujímavá je aj dvojica Zápisník milovníčky kníh a Zápisník filmožrúta. Ponuku uzatvárajú nové diáre a notesy s gumičkou, z ktorých si vyberie naozaj každý. Pre ten váš sa zastavte na webe www.presco.sk.