0
ORIGINÁLNA, SVOJSKÁ  A HRAVÁ. KOLEKCIA 2022 JE TU!
27. 05. 2021

Plno noviniek, ale aj starí známi. Tak by sa dala tentoraz charakterizovať naša nová kolekcia kalendárov a diárov na nadchádzajúci rok 2022. Ako zvyčajne, začneme pri novinkách. Medzi nástenné ozdoby vašich kancelárií, obývačiek či chodieb sme zaradili pestrofarebný kalendár Lapač snov, minimalisti určite ocenia novinku Snová krajina a zapálení cestovatelia zas České a slovenské kúpele a Krajinu, ktorú u nás teraz zoženiete hneď vo dvoch veľkostiach. Zástupcom na poli šteklivejších kalendárov je v tejto kolekcii titul Girls and carps. A ženy si prídu na svoje naopak s decentným nástenným kalendárom Muži.

Dva kalendáre nájdete tradične aj v našej prémiovej sérii Silver Collection. Nádherné fotografie jedla na luxusnom papieri vám ponúkne kalendár Gourmet. A trocha tej stratenej energie zas načerpáte z esteticky veľmi výrazného kalendára Energy.

Fotografické nástenné kalendáre sa vracajú s výberom tých najlepších záberov zvierat, prírody či automobilov, doplnené o prehľadné kalendárium. Zabudnúť nesmieme ani na širokú ponuku umeleckých kalendárov. Do kolekcie sa opäť dostali mená ako Claude Monet, Gustav Klimt alebo Alfons Mucha.

Ak nepatríte medzi fanúšikov väčších formátov, tak by vašej pozornosti nemali ujsť praktické poznámkové kalendáre. Príjemné rozmery 30 x 30 cm z nich robia dobrých pomocníkov pri orientácii v rodinných aktivitách. V sekcii rodinných kalendárov nájdete nové motívy Šťastné lamy a Šťastné jednorožce. Umelecké kalendáre vítajú novinku s obrazmi od svetoznámeho Augusta Renoira a z fotografických sa môžete tešiť na exkluzívne vesmírne fotografie NASA alebo to najlepšie z Formuly 1.

Poslednou skupinou, na ktorú sa teraz zameriame, sú obľúbené stolové kalendáre. Stolový kalendár by nemal chýbať na žiadnom pracovnom stole, kde si každoročne hľadá uplatnenie už niekoľko desiatok rokov. Výber je tento rok opäť veľký. V našej ponuke nájdete napríklad plánovacie či manažérske kalendáre. Ale aj tituly ako Svet, Hrady a zámky, či Miluju Prahu a mnoho ďalších.

Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z ponúkaných typov na budúci rok, u nás jednoducho nemôžete šliapnuť vedľa. Kompletnú ponuku nájdete na webe www.presco.sk a celú kolekciu si môžete pozrieť v našom online katalógu.