0
ROK 2020 V ZMAMENÍ SPLNENÝCH PRIANÍ - TAKÝ BUDE ROK PODĹA DARY
30. 08. 2019

Spoločnosť PRESCO GROUP, a. s., spoločne s Darou Rolins, speváčkou a takisto výnimočnou osobnosťou, vydáva už po štvrtý raz diár s názvom ROK PODĽA DARY.

Tento štýlový diár vás spoľahlivo prevedie rokom 2020 a prinesie vám mnoho inšpirácie. Je plný autorkiných postrehov, zamyslení a návodov, napríklad ako si správne želať, ako veriť v zázraky, veriť sám sebe, ako si vážiť všetko, čo život prináša, ako zvoľniť alebo naopak, dobiť batérie. Texty sú sprevádzané atraktívnymi snímkami fotografky Petry Ficovej a originálnymi ilustráciami mladej dizajnérky. V diári nájdete aj recepty na obľúbené pokrmy, dostatok miesta na vlastné poznámky a prehľadné kalendárium. Opäť nesmie chýbať nepostrádateľné zrkadielko, či sada motivačných samolepiek.

Nápad vytvoriť diár tohto formátu, ktorý sa stal behom pár rokov hitom, vznikol pred štyrmi rokmi. Jeho inšpiráciou boli autorkine príspevky pravidelne publikované na Facebooku. Pri zrode konceptu stáli talentované ženy, dlhoročné spolupracovníčky Dary Rolins. Tematicky je jeho nové vydanie veľmi podobné tým predchádzajúcim, napriek tomu je však opäť originálne a osobité. Zúročuje skúsenosti úspešnej umelkyne, módnej ikony, a predovšetkým skvelej mamy, ktorú predstavuje ako silnú, pozitívnu a zdravo sebavedomú osobnosť, ktorá už vie, o čom je život.

„Dá sa povedať, že MY, ja a ty, sme už starí známi. Štvorročný vzťah, to už je niečo ako závislosť. Po takom čase sa dvaja milujú vrúcnejšie alebo zo zvyku. A keď hovorím „zo zvyku“, nemusí to byť zákonite otravná rutina. Len stav, ktorý nám robí dobre, upokojuje nás. Poznáme sa, vyhovujeme si, zvykli sme si na seba. Mám vás a vy držíte v rukách už štvrté vydanie môjho diára ROK PODĽA DARY. Aký bude? Presne taký, aký si budeme priať! “ hovorí na úvod diára Dara Rolins.

Diár Rok podľa Dary v pevnej väzbe, vo formáte 13 × 21 centimetrov, obsahuje 172 vnútorných strán, kde nájdete slovenské horizontálne týždenné kalendárium a ďalej prehľad všetkých sviatkov. Nájdete tu aj 17 strán fotografií zo speváčkinho súkromia, 20 strán textu (zamyslenia, rady, postrehy…), 11 obľúbených receptov na skvelé jedlo, Darine tipy na zdravý životný štýl aj dostatok miesta na vlastné poznámky. Veľmi praktické sú vychytávky, ako napríklad uzatváranie diára na gumičku, pútko na pero, textilná záložka, zadná kapsa na rôzne drobnosti, zrkadielko alebo sada samolepiek. A v neposlednom rade na diári určite oceníte jeho neprehliadnuteľnú obálku!