0
licence

TERIBEAR je „medveď hrdina" a súčasne hlavný symbol rovnomenného projektu Nadácie Terezy Maxovej deťom. Symbol medveďa v sebe vhodne spája detskú tematiku so súčasným módnym trendom.
Meno TERIBEAR vzniklo hravou kombináciou dvoch mien -- teddy bear (anglický názov pre plyšového medvedíka) a Tereza, podľa patrónky nadácie.
TERIBEAR je však aj kultový projekt obľúbený nielen verejnosťou, ale aj médiami. Jedným z cieľov projektu je inovatívnym spôsobom podporiť dobrú vec. Špeciálny dizajn, kvalitný produkt, limitovaná edícia, pevne stanovený príspevok na pomoc znevýhodneným deťom -- to sú kľúčové atribúty unikátnych produktov TERIBEAR. Komu pomáha? TERIBEAR pomáha deťom vyrastajúcim v náhradnej rodinnej starostlivosti, predovšetkým pestúnskej starostlivosti, ale tiež tým, ktorým hrozí odobratie z rodiny do detského domova. Projekt reaguje na aktuálnu situáciu a tiež na fakt, že Česká republika drží smutné európske prvenstvo v počte detí vyrastajúcich mimo rodiny (na počet obyvateľov). V danom ohľade sme na tom horšie než Bulharsko, Ukrajina či Rumunsko. Hlavným a sledovaným cieľom projektu TERIBEAR je preto zníženie počtu detí vyrastajúcich v ústavnej výchove a ich návrat domov.

Prezrite si aj ostatné licencie Všetky licencie

Produkty s touto licenciou