0
SME TU PRE VÁS!
18. 03. 2020

Vážení zákazníci,

Zdravie je pre nás na prvom mieste a preto všetci naši pracovníci prijali bezpečnostné opatrenia tak, aby sme mohli aj v súčasnosti doručovať náš tovar vám, našim najvzácnejším zákazníkom. Podnikáme preventívne kroky – obmedzenia návštev u nás v sklade, obmedzujeme osobné porady a stretnutia. Interne sme sa prepli do režimu „tisícich“ možných opatrení: hygienických, organizačných, zabezpečenia komunikácie a odovzdávania dokumentov bezdotykovo (napríklad dodacích listov vodičom), zabezpečili sme náhradné zmeny v režime "standby", pripravené naskočiť v prípade akéhokoľvek problému, a pod. Náš team pracuje z domova a bojuje tým proti ďalšiemu šíreniu vírusu.

Veríme, že táto situácia bude trvať čo najkratší čas a onedlho ju spoločne prekonáme. Za celý team PRESCO GROUP vám prajeme veľa zdravia a pevné nervy v tomto neľahkom období.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok sa obráťte na svojho obchodného zástupcu alebo na našu recepciu, ktorá je stále k dispozícii, a to v čase od 9.00h do 15.00h.