0
PRAKTICKOSŤ, POHODLIE A DESIGN, KTORÝ NEOMRZÍ.
13. 05. 2020

Ak sa Vám zdá, že si svoj diár vyberáte podozrivo často, máte pravdu.  Čas letí ako voda a vám každý rok neostáva nič iného, len sa v predvianočnom období vybrať do preplneného obchodu alebo sa spoľahnúť na preťažené e-shopy.

V našej ponuke však nájdete aj diáre, vďaka ktorým sa môžete tejto nepríjemnej situácii vyhnúť. Tieto 18 mesačné totižto majú rozšírené kalendárium od júla 2020 do decembra 2021, takže ich môžete začať používať už v lete. Okrem toho v nich nájdete aj ročný plánovací kalendár, pracovný plánovací kalendár, sviatky Českej a Slovenskej republiky, rozšírený zoznam českých mien, adresár, priestor pre osobné údaje a priestor pre poznámky. Vyberať  môžete hneď z ôsmych trendy dizajnov ako je napríklad panda, plameniak alebo  jednorožec.

Všetci školáci sa zase môžu spoľahnúť na naše praktické školské diáre. Vaše ratolesti v nich okrem rozšíreného kalendária určite ocenia aj rozvrh hodín, ťaháky (slovenčina, angličtina, matematika, fyzika), priestor pre osobné údaje, priestor pre poznámky, adresár, látkovú záložku a zoznam štátnych sviatkov  Slovenskej republiky. Tohoročná  kolekcia ponúka štyri nadčasové dizajny, dva pre chlapcov a dva pre dievčatá. Kompletnú ponuku našich noviniek nájdete na www.presco.sk.