0
AJ TENTO ROK POMÁHAME S TERIBEAROM
02. 09. 2020

Pozdravujeme všetkých kamarátov a pomocníkov červeného medveďa TERIBEARA. U nás v PRESCO GROUP sa myšlienka pomoci znevýhodneným deťom zakorenila už pred 10 rokmi a ostalo to v nás dodnes.

Na akcii Hýbte sa s TERIBEAROM sme si obľúbili predovšetkým tú pozitívnu atmosféru, ktorá medzi bežcami panuje, a preto sa jej každoročne zúčastňujeme vo veľkom počte. Trošku nás mrzí, že tento rok sa všetci nestretneme na Vítkove, ale veríme, že i virtuálna verzia bude dostatočnou náplasťou a neopakovateľným zážitkom, na ktorý sa každý rok tešíme. Všetkým priateľom TERIBEARA a malým aj veľkým bežcom a bežkyniam by sme radi popriali nech ich neopúšťa dobrá nálada a užijú si mnoho príjemných kilometrov pre dobrú vec. Viac informácií nájdete nižšie alebo na www.teribear.cz.

Hýbte sa s TERIBEAROM alebo Fajn pohyb s medveďom je virtuálnou obdoba tradičnej športovo-charitatívnej akcii TERIBEAR hýbe Prahou. Je určená všetkým, ktorí chcú pohybom pomôcť znevýhodneným deťom. Nový formát vznikol ako reakcia na danú situáciu poznamenanú pandémiou COVID-19. Aby sme happening mohli realizovať aj v tomto roku, rozhodli sme sa dať jeho myšlienke novú podobu a uchovať tak možnosť pomáhať spoločne pohybom.

V roku 2020 TERIBEAR opustí jedno konkrétne miesto a stane sa virtuálnou a skutočne bez limitnou akciou. Vďaka novej technologickej podobe happeningu Hýbte sa s TERIBEAROM si môžete užiť pohyb a pomáhať z ktoréhokoľvek miesta – stačí si stiahnuť partnerskú bežeckú aplikáciu Strava a registrovať sa do našej databázy. Všetky vami zdolané kilometre sa prenesú do výsledkovej listiny podobne ako to poznáte z predchádzajúcich ročníkov. Za každý zaznamenaný kilometer venujú partneri akcie 10 Kč na vami zvolený príbeh pomoci. Jeden za všetkých všetci za TERIBEARA!
Poznačte si v kalendári virtuálneho TERIBEARA, ktorý štartuje 10.9.2020. Viac informácií už čoskoro na webe www.teribear.cz.